Македонски | Shqip | English |

Audi A5 3.0 TDI quattro MK

Се продава од: Adis 23 фев. 14:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

12 900 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Кичево
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A5
Audi A5 3.0 TDI quattro uvoz od CH,4x4 carinet reg do 11.01.2020,vebasto parno so poseben kluc,napraven servis pali vozi bez mana CENATA E ZA KES
078 224 884
Нема посетени огласи
Кон почеток