Македонски | Shqip | English |

Audi A5 3.0 quattro

Се продава од: Argjent 21 мај 09:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

18 890 ЕУР

Година: 2009
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Кичево
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A5
PREFEKT SOSTOJBA
EXTRA Oprema
Zamena samo so A7 3.0 tdi so 245ps
MFK (servis) 01.12.2017
Kolla so Mk Tabli pret 10 dena
Нема посетени огласи
Кон почеток