Македонски | Shqip | English |

Audi Q7 3.0 TDI MK

Се продава од: Adis 14 мај 16:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

12 000 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Автоматски
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Кичево
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: Q7
Audi Q7 3.0 TDI Uvozen od CH carinet do registracija,servisiran,bez mana BEZ JASTUCI
proverka za KM po vas izbor,3 kluca
Нема посетени огласи
Кон почеток