Македонски | Shqip | English |

BMW X5 XDRIVE 3.5D 7 Sedista

Се продава од: Adis 12 јан. 17:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

16 500 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Кичево
Стил на каросерија:
Марка: X-модели / BMW
Модел: X5
BMW X5 XDRIVE 3.5D Uvozen od CH carinet,reg. do 10.01.2020 so 7 sedista,panorama,285 ps,DVD,servis ulje filteri plicki smenati,2 kluca,4 zimski gumi, cenata e za kes 078 224 884
Нема посетени огласи
Кон почеток