Македонски | Shqip | English |

Lada Niva

Се продава од: Radovan 06 мар. 11:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 4.230 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 950 ЕУР

Година: 1995
Менувач: Рачен
Километража: 75 000 - 79 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Кичево
Стил на каросерија:
Марка: Lada
Модел: Niva
Lada Niva vo odlicna sostojba.Pali -vozi.Registrirana do 08/2019
Нема посетени огласи
Кон почеток