Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ A170

Се продава од: Jeton Dalipi 06 фев. 18:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.420 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 500 ЕУР

Година: 2000
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Кичево
Стил на каросерија:
Марка: А-класа / Mercedes-Benz
Модел: A 170
MERCEDES A170
2000 GODINA
Racen menuvac
210.000km
VTOR GAZDA
Elektricni stakla na site xhamoi
Kamerra za parkiranje
Registrirano do Oktomvri 2019
Нема посетени огласи
Кон почеток