Македонски | Shqip | English |

VW Golf 4

Се продава од: Fazli 14 мар. 22:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 4.230 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 950 ЕУР

Година: 2000
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Зелена
Локација: Кичево
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Golf 4 1.4 vo top forma mnogu e zacuvano so registracija,zelen karton so site servisi,bez ni jedna mana,pali vozi
Нема посетени огласи
Кон почеток