Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5 1.6 fsi

Се продава од: vw 01 јун. 12:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Кичево
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
"domacinski cuvan"reg.04.2020
Нема посетени огласи
Кон почеток