Македонски | Shqip | English |

VW Golf 6 2.0 TDI

Се продава од: Arion Jagodini 14 мар. 01:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 19.530 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

9 000 ЕУР

Година: 2009
Менувач: Рачен
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Кичево
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Prodavam Golf 6 2.0 tdi 110ps
2009
148.000km
Odlicna Sostojba
Donesen od Germanija
Нема посетени огласи
Кон почеток