Македонски | Shqip | English |

VW Passat TD

Се продава од: Izer Osmani 16 мај 16:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 1.630 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

750 ЕУР

Година: 1993
Менувач: Рачен
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Беж
Локација: Кичево
Стил на каросерија:
Марка: Passat / VW Volkswagen
Модел: Passat
Kolata e vo odlicna sostojba
Passat TD
Novi gumi
CD radion
1993/94 godina
Kilometrazhi 143 338
Bez airbag
Kolata e karavan
So nov alkumulator
Нема посетени огласи
Кон почеток