Македонски | Shqip | English |

Lifan 250

Се продава од: Rada Trajanoska 14 мар. 17:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 1.630 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

750 ЕУР

Година: 2006
Локација: Кичево
Моторцикли : Chopper/Coustom
Марка: Lifan
Модел: V250
registriran do 24 07 2019 ispraven vo vozna sostojba so nov akomulator ..odlicen coper za niska cena..
Нема посетени огласи
Кон почеток