Македонски | Shqip | English |

Toshiba Satelite L655-1DP

Се продава од: Kristijan 08 јан. 08:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

8 000 МКД

Локација: Кичево
Производи : Лаптопи/Notebook
Марка: Toshiba
Модел: Satelite
Laptopot e odlicno socuvan
Intel i3-370m
Ram 4gb
320gb HDD
Poveke informacii na telefon
Нема посетени огласи
Кон почеток