Македонски | Shqip | English |

SAMSUNG GALAXY CAMERA

Се продава од: Samsung 14 мар. 21:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 1.510 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

12 000 МКД

Локација: Кичево
Производи : Фотоапарати и додатоци
samsung galaxy camera so android 1gb ram 8 gb rom so micro sd 32gb 16 megapixeli kamera so shirok ekran so wifi i 3g inf na tel 070941454
Нема посетени огласи
Кон почеток