Македонски | Shqip | English |

Extra plac do kineski shop

Оглас од претпријатие. Се продава од: AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY 14 мар. 09:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

49 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 236 m2
Број на спратови: Приземје
Греење: Нема
Локација: Кичево
Se prodava plac od 236m2 na vlez na naselbata podvaros. Idealen za biznis i domuvanje.
Povekje informacii na tel 070 318 320 Vlatko.
Нема посетени огласи
Кон почеток