Македонски | Shqip | English |

KUКA VO KICEVO

Се продава од: KEMAL 07 јан. 22:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

80 000 ЕУР

Број на соби: 10
Површина: 338 m2
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Друго
Локација: Кичево
SE PRODAVA KUÇA SPROTI KASARNATA SO DVORNO MESTO 338m2 , SO DVA SPRATA I POTKROVLJE . KUÇATA SE NAOGJA VO MIRNA NASELBA IZVANREDNA ZA ZIVEENJE .POÇETNA CENA E 85000 € IMA MESTO ZA DOGOVOR .Kontakt ORTAK KOMPANI TEL. VIBER 070782844.
Нема посетени огласи
Кон почеток