Македонски | Shqip | English |

KUKA SO TRI PLACA

Се продава од: KEMAL 07 јан. 23:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 8
Површина: 1800 m2
Број на спратови: 3 спрат
Греење: Друго
Локација: Кичево
SE PRODAVA KUKA SO TRI PLLACA SO KOMPLETNA DOKUMENTACIJA ZA GRADBA NA TRI KUKI , MESTOTO SE NAOGJA DO PUCKO PETROLL VO STROG CENTAR NA KICEVO
KONTAKT AGENCIJA ZA NEDVIZNOST ORTAK KOMPANI 070 782 844
072 524 206 .
Нема посетени огласи
Кон почеток