Македонски | Shqip | English |

Kuka na magistralen pat Kicevo

Оглас од претпријатие. Се продава од: AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY 07 фев. 19:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Број на соби: 4
Површина: 281 m2
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Друго
Локација: Кичево
Se prodava kukja na magistralen pat so vkupna povrsina od 281 m2.
Povekje informacii na 070 318 320 Vlatko
Агенција за недвижности "ОКЕЈ"
Нема посетени огласи
Кон почеток