Македонски | Shqip | English |

Kuka nad Zeleznicka stanica

Оглас од претпријатие. Се продава од: AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY 15 апр. 14:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Број на соби: 4
Површина: 286 m2
Број на спратови: 1 спрат
Греење: Друго
Локација: Кичево
Se prodava kukja nad Zeleznicka stanica, so povrsina od 86m2 po zgrada i 200 m2 dvorno mesto.
Kukjata e komplet renovirana, bukvalno nova gradba. So prekrasen pogled na gradot i mirno mesto so cist vozduh.
Kontakt tel: 070 318 320 Vlatko
Нема посетени огласи
Кон почеток