Македонски | Shqip | English |

NOVA KUKA VO STROG CENTAR

Се продава од: KEMAL 05 фев. 01:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 10
Површина: 370 m2
Број на спратови: 3 спрат
Греење: Централно
Локација: Кичево
SE PRODAVA NOVA KUKA NA ATRAKTIVNA LOKACIJA VO CENTAROT NA GRADOT SO TRI SPRATA , SEKOJ SPRAT IMA 120 m2 .I DVORNO MESTO 370m2 , GARAZHA I PARNO GREENJE KUKATA E KOMPLETNO UREDENA .KONTAKT KEMAL 072524206 , Viber 070782844
Нема посетени огласи
Кон почеток