Македонски | Shqip | English |

PLAC NA MAGISTRALEN PAT

Оглас од претпријатие. Се продава од: AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY 07 мај 19:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

53 ЕУР

Површина: 830 m2
Локација: Кичево
Se prodava plac na mesto Gorica do magistralniot pat Kicevo Ohrid, nasproti benziskata pumpa MakPetrol.Negovata kvadratura e 830m2
Placot ima gradezna dozvola.
Za poveke informacii 070 318 320 Vlatko.
Нема посетени огласи
Кон почеток