Македонски | Shqip | English |

PLAC ZA BIZNIS

Оглас од претпријатие. Се продава од: AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY 27 мар. 15:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Површина: 1112 m2
Локација: Кичево
Se prodava plac so povrsina od 1112m2 na magistralen pat za Ohrid, izleguva na 2 patista i e idealen za biznis. Placot ima struja, voda.
Za poveke informacii:
Vlatko : 070 318 320
Нема посетени огласи
Кон почеток