Македонски | Shqip | English |

Plac vo naselba Karposh

Оглас од претпријатие. Се продава од: AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY 05 мај 17:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Површина: 400 m2
Локација: Кичево
Se prodava plac so povrsina od 400 m2 vo nas. Karposh. Placot ima vcrtana markica za gradba.
Informacii na
Vlatko 070 318 320
Нема посетени огласи
Кон почеток