Македонски | Shqip | English |

Plac vo s. Osoj

Се продава од: Zdravko Malzarkov 15 мар. 12:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Површина: 600 m2
Локација: Кичево
Се продава нива во село Осој со површина од 600м2, на самиот пат,има струја,вода,телефон. со сите доокументи. повеќе информации на телефон 078208790
Нема посетени огласи
Кон почеток