Македонски | Shqip | English |

Placevi za kuki vo Kicevo

Се продава од: Љупчо 03 мар. 12:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

25 ЕУР   28 ЕУР

Површина: 1777 m2
Локација: Кичево
Продавам 4 плацеви по 440м² урбанизирани, за градба на куќи во месност Горица-Ивани Дол, после Лукоил, кај маркетот Римаји, десно нагоре, после постарата населба, во делот кај новите градби). Види приложена Гугл мапа.
Нема посетени огласи
Кон почеток