Македонски | Shqip | English |

Dupleks stan od 131m2 vo Kicevo

Оглас од претпријатие. Се продава од: AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY 10 јун. 09:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

1 ЕУР   440 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 131 m2
Локација: Кичево
Se prodava dupleks stan na dva sprata so povrsina od 131 m2 i 11 m2 podrum. Stanot se naogja kaj OU Sande Sterjoski i e na 3 i 4 kat.

Kontakt Vlatko: 070 318 320
Нема посетени огласи
Кон почеток