Македонски | Shqip | English |

STAN NA BUL OSLOBODUVANJE MOZNA ZAMENA ZA SKOPJE С

Оглас од претпријатие. Се продава од: AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY 25 мар. 11:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

500 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 74 m2
Локација: Кичево

Se prodava stan na Bul. Osloboduvanje, so povrsina od 74 m2 + 3 m2 podrum. Stanot se naogja na 4ti kat vo zgradata pred policija, nad Cable Kale.zgradata e po yus standardi vo centar kako nova vnatre .

Vladko: 070 318 320
Нема посетени огласи
Кон почеток