Македонски | Shqip | English |

VW Golf3 1.9 obicen dizel

Се продава од: Almir 14 мар. 08:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 1.630 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

750 ЕУР

Година: 1993
Менувач: Рачен
Километража: 5 000 - 9 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Пласница, Кичево
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
kolata e pali vozi registracijata e pominata od 22/08/2018 cena 750 eur po dealni info kontakt tel
070863306 i 075227180
Нема посетени огласи
Кон почеток