Македонски | Shqip | English |

Obicni i Lakosta maici Extra Kvalitet

Оглас од претпријатие. Се продава од: Peko-Teks 09 мај 09:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

95 МКД

Локација: Кочани
Производи : Облека и Текстил
Состав:100% памук
Сите видови на маици за печатење (машки и женски)
Лакоста маици на кратки ракави -до 50 броја 210 денари над 50 броја 200 денари
Обични маици на кратки ракави - до 50 броја 100 денари над 50 броја 95 денари
Лакоста маици на долги ракави - до 50 броја 260 денари над 50 броја 250 денари
Обични маици на долги ракави -до 50 броја 160 денари над 50 броја 150 денари
Изработуваме по нарачка на купувачите располагаме со каталог 20-30 бои.
Вршиме брендирање/пешатење на вашата фирма.
Нема посетени огласи
Кон почеток