Македонски | Shqip | English |

Obicni i Polo maici za pecatenje Extra kvalitet

Оглас од претпријатие. Се продава од: Peko-Teks 15 апр. 14:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

95 МКД

Локација: Кочани
Производи : Облека и Текстил
Состав:100% памук Сите видови на маици за печатење (машки и женски) Лакоста маици на кратки ракави -до 50 броја 210 денари над 50 броја 200 денари Обични маици на кратки ракави - до 50 броја 100 денари над 50 броја 95 денари Лакоста маици на долги ракави - до 50 броја 260 денари над 50 броја 250 денари Обични маици на долги ракави -до 50 броја 160 денари над 50 броја 150 денари Изработуваме по нарачка на купувачите располагаме со каталог 20-30 бои. Вршиме брендирање/пешатење на вашата фирма
Нема посетени огласи
Кон почеток