Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor

Се продава од: Vera 15 јун. 21:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Кочани
Простории : Канцеларија
Се издава спрат од куќа во центар на Кочани, веднаш до плоштадот погоден за канцеларии и деловен простор. Опремен со бироа и столици, кујна, тоалет и тераса.
Нема посетени огласи
Кон почеток