Македонски | Shqip | English |

PROFESIONALEN ALAT OD ITALIJA

Се продава од: Darko 23 мај 17:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Кочани
Производи : Индустриски машини и алати
СЕ ПРОДАВА НОВ ПРОФЕСИОНАЛЕН АЛАТ ОД РЕНОМИРАНАТА ИТАЛИЈАНСКА ФИРМА ,,IMER'':
- Бесшумна бетонска мешалка со каиш и со хидрауличен волан;
- Електрична дигалка (висина 30 м, носивост 150 кг);
- Машина за прашкасти материјали (лепак, абриб, итн.);

070 620 359
Дарко.
Нема посетени огласи
Кон почеток