Македонски | Shqip | English |

Skoda Felicia 1.3 registrirana

Се продава од: Filicija 15 мар. 16:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 1.300 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

600 ЕУР

Година: 1996
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: Škoda
Модел: Felicia
Plin so atest
Kozen enterier
Нема посетени огласи
Кон почеток