Македонски | Shqip | English |

Audi A4 2.0TDI 143HP

Оглас од претпријатие. Се продава од: AutoWelt.mk 16 мај 13:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

16 900 ЕУР

Година: 2013
Менувач: Рачен
Километража: 85 000 - 89 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A4
Произведена: 10.2012

ШИФРА: 016746

СИТЕ ДЕТАЛИ И ПОВЕЌЕ СЛИКИ ЗА ВОЗИЛОТО КАКО И
КОМПЛЕТНА ПОНУДА НА СИТЕ НАШИ ВОЗИЛА ПОГЛЕДНЕТЕ НА:

WWW.AUTOWELT.MK

Нема посетени огласи
Кон почеток