Македонски | Shqip | English |

Audi A4 2.0TDI 150ks Design VIRTUAL COCKPIT FULL

Се продава од: AUDI 22 мај 20:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

26 900 ЕУР

Година: 2016
Менувач: Рачен
Километража: 100 000 - 109 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A4
Audi A4 2.0TDI 110kw DESIGN-2016г. регистрирана цела година, увезена од Германија со изминати 110000км, со сервисна книга и фактури од сите сервиси во овластен Ауди сервис, со последен сервис извршен на ден 04.2.2019 г. на изминати 108.522км, неудирана и максимално зачувана без ниту една грепка со многу дополнителна опрема, покрај опремата за DESIGN линијата:
-AUDI VIRTUAL COCKPIT 12инчен
-Навигационен систем PLUS со MMI TOUCH-
8,3инчен дисплеј, слот за SIM картичка, WLAN Hotspot, Борд компјутер;
-AUDI MUSIC INTERFACE- DVD, 2 x SD card, 2 x USB, AUX:
-AUDI SMARTPHONE INTERFACE
-AUDI SOUND SYSTEM,
-AUDI MMI CONNECT,
-AUDI PRE SENSE City
-AUDI ACTIVE LANE ASSIST,
-ADAPTIVE CRUISE CONTROL
-COMFOR KEY со сензор за отворање со нога на багажната врата;
-паркинг сензори ПЛУС со акустичен и визуелен приказ;
-Систем со камера за препознавање на знаци;
-Говорни команди
-Bluetooth конекција;
-Audi Hold Assist (Помош при надолнини и нагорнини)
-Адаптивен Темпомат;
-Спортска суспензија,
-Аблендирачки, преклопливи и грејни ретровизори
-17 инчни Алуминиуски фелни:
-Брилиант црна металик боја;
-Амбиентално осветлување ПЛУС;
-Хром пакет:
-ЛЕД светла:
-сензори за светло и дожд...... и многу друга опрема

-БЕЗ ЗАМЕНИ-
Нема посетени огласи
Кон почеток