Македонски | Shqip | English |

AUDI A5 2.7 TDI SPORTPAKET

Се продава од: ANG 14 јун. 18:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

12 500 ЕУР

Година: 2010
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Сива
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A5
Se prodava AUDI A5 2.7 TDI Sportpaket so full oprema so napraven servis vo Germanija so servisna kniska so site servisi napraveni vo AUDI.Bandazi 18"original S-line,Ima navigacija,bixenon,sportski sedista,tempomat,kontrola na pritisok na gumite Za informacija svonete na 078 359 009
Нема посетени огласи
Кон почеток