Македонски | Shqip | English |

Audi A6 2.0 tdi

Се продава од: Audi Вчера 10:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

12 000 ЕУР

Година: 2010
Менувач: Рачен
Километража: 15 000 - 19 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A6
Kolata e vo top sostojba servisirana nema nikakvi vlozuvanja
Нема посетени огласи
Кон почеток