Македонски | Shqip | English |

Audi A6 2.0TDI 190HP

Оглас од претпријатие. Се продава од: AutoWelt.mk 12 фев. 13:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

27 500 ЕУР

Година: 2015
Менувач: Рачен
Километража: 75 000 - 79 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A6
Информации за возилото
» Keyless Go
» LED Пакет
ABS
Airbag
AUDI MMI Навигација
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ЧЕТИРИ ЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации
Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

ШИФРА: 093721

https://autowelt.mk/cars/audi-a6-2-0tdi-190hp-3/

Нема посетени огласи
Кон почеток