Македонски | Shqip | English |

Audi A7 3.0TDI 245HP QUATTRO

Оглас од претпријатие. Се продава од: AutoWelt.mk 15 мај 14:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

25 900 ЕУР   28 800 ЕУР

Година: 2012
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A7
Информации за возилото
» Bi-Xenon
» F1 Shift - Типтроник
» Keyless Go
» LED Пакет
ABS
Airbag
AUDI MMI Навигација
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации
РЕГИСТРИРАНА ДО 10.12.2019
КОМПЛЕТНО СЕРВИСИРАНА
ПРОИЗВЕДЕНА: 2011
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

ШИФРА: 033639

http://autowelt.mk/cars/audi-a7-3-0tdi-245hp-quatt

Нема посетени огласи
Кон почеток