Македонски | Shqip | English |

AUDI A8 3.0

Се продава од: Tomas 23 мај 15:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

29 000 ЕУР

Година: 2011
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A8
AUDI A8 3.0 TDI PRVA REGISTRACIJA 2011 -14 AIR BAG-4 ZONSKI KLIMATRONIK-BORDKOMPJUTER-BI XENON-SVETLA SO LED SVETLOSEN PAKET-ADAPTIVNA VOZDUSNA AMORTIZACIJA-BEZKLUCOVO PALENJE I OTVORANJE-PARKING SENZORI-TEMPOMAT-AVTO PILOT-AUDI'MMI' NAVIGACIONEN SISTEM-DVD-TV-MP3-SD-KARTI I SARZER SO 6 DISKA-TEL.I BLUETOTH PODRZUVANJE-LED AMBIENT SVETLA NA CELA VNATRESNOS-SENZORI ZA SVETLA IBRISACI-ELEKTRICNI ROLETNI ZADNA I STRANICNI -KOLATA E VO INZVOREDNA SOSTOJBA
Нема посетени огласи
Кон почеток