Македонски | Shqip | English |

Audi Q3 2.0TDI 150HP

Оглас од претпријатие. Се продава од: AutoWelt.mk 15 мар. 14:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

21 600 ЕУР

Година: 2015
Менувач: Рачен
Километража: 65 000 - 69 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: Q3
Информации за возилото
» Bi-Xenon
» LED Пакет
ABS
Airbag
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации
Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

ШИФРА: 038877

https://autowelt.mk/cars/audi-q3-2-0tdi-150hp/

Нема посетени огласи
Кон почеток