Македонски | Shqip | English |

BMW 120 D

Се продава од: Dejan Вчера 13:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 10.750 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 900 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Црна
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: 1-серии / BMW
Модел: 120
Kako nova Bmw 120d od 2006god so 120KW/163KS. 1900000km vtor sopstvenik, uvezena od Italija. Zimni gumi so 16ki bandasi. BEZ FAP. Na 1750000km smeneti: Nova Turbina, Nova lamela so potisna ploca, Nov zamaec bimasa, Nov set vodna pumpa, Nova glavna sajbna(za klima, alternator i pumpa) Avtomobilot moze da se vidi vo DELCEVO
Za kontakt i info: 070 435 972
Нема посетени огласи
Кон почеток