Македонски | Shqip | English |

BMW 316 compact

Се продава од: Vladimir 11 мар. 19:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.640 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 600 ЕУР

Година: 2002
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: 3-серии / BMW
Модел: 316
Registrirana do 04 2019
Parking senzori
Greaci na sedista
Avtomatski svetla
Tempomat
Kozha
Komandi na volan
DSC
Нема посетени огласи
Кон почеток