Македонски | Shqip | English |

BMW X5 3.0D 218KS 11 -03

Се продава од: Vlatko Вчера 13:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.000 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 100 ЕУР   5 200 ЕУР

Година: 2003
Менувач: Автоматски
Километража: 300 000 - 349 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Сива
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: X-модели / BMW
Модел: X5
SE PRODAVA BMW X5 (3.0D - 218KS) - GODINA NA PROIZVODSTVO 11.2003. VTOR SOPSTVENIK KOMPLETNO SERVISIRAN I REGISTRIRAN SO ZELEN KARTON DO 03.2019 - 075 456 111
Нема посетени огласи
Кон почеток