Македонски | Shqip | English |

BMW X5 3.0d BEZ ZAMENI

Се продава од: Orce 11 јан. 15:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

13 900 ЕУР   18 000 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: X-модели / BMW
Модел: X5
X5 3.0d 2007 godina
235 ks DPF
19-Bandazi zimski gumi
Kozeni sedista M-paket
Crn plafon M-paket
Navigacija
Bi-xenon farovi.
Kupen od prv sopstvenik pred 4 godini od togas redovno vo upotreba i redovno servisiran.
Vo perfektna sostojba
BEZ ZAMENI!!!!
Нема посетени огласи
Кон почеток