Македонски | Shqip | English |

Daewoo Nubira

Се продава од: Васко 15 мар. 08:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 1.520 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

700 ЕУР

Година: 2000
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Зелена
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: Daewoo
Модел: Nubira
Возилото е произведено 2000 година.Во добра состојба со реална километража, добро сочувана. Регистрација до месец април.
Нема посетени огласи
Кон почеток