Македонски | Shqip | English |

DAIHATSU SIRION 1.0

Се продава од: Gile Вчера 17:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.050 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 250 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Бугарска
Боја: Сива
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: Daihatsu
Модел: Sirion
Avtomobilot e vo perfektna sostojba, redovno odrzuvan, so dva para gumi (letni i zimni). Super mala potrosuvac
Нема посетени огласи
Кон почеток