Македонски | Shqip | English |

FORD FOCUS SPORT 1.6 TDCI 90KS SO SERVISNA

Се продава од: stojanov 17 фев. 12:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 80 000 - 84 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Focus
FORD FOCUS 1.6 TDCI 66KW 90KS
-REALNI **88.000 KM**
-SERVISNA KNISKA
-AL.BANDASI 17'KI
-KLIMA (LADI PERFEKTNO)
-SPORT VERZIJA
-8X AIRBAG
-4 ODLICNI GUMI
-SENZORI ZA DOZD
-MULTI FUNKCIONALEN BORD KOMPJUTER
-EL STAKLA
-EL RETROVIZORI
-PARKING SENZORI

I MNOGU DRUGO

KOLATA E KAKO NOVA (RETKOST NA PAZAROT) ,UNIKAT SPORT VERZIJA SO REALNI KM I E OD PRV GAZDA UVEZENA E OD ITALIA SO PLATENI TROSOCI DO REG.
VASE E SAMO DA SI JA REGISTRIRATE I VOZITE
MOZE PROVERKA VO SERVIS PO VAS IZBOR


ZA POVEKE INFORMACII NA TEL:078-213-708
Нема посетени огласи
Кон почеток