Македонски | Shqip | English |

Ford Focus 1.8 TDCi Ghia

Се продава од: Дејан 11 фев. 00:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2003
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Focus
Се продава Ford Focus 1.8 TDCi Ghia 2003 со фул опрема.

Колата е увезена од Германија. Прва регистрација во Македонија во 2015.

Регистрирана до 31.10.2019 со зелен картон.

Највисоко ниво на Ghia oпрема:
• ABS
• Електрика на сите прозори
• Електрика на ретровизори
• Греачи на преди седишта
• Фабрички ксенон
• Сончев кров
• Серво управувач
• Централна брава со далечинско заклучување
• 2 клуча
• Електрика за подесување на возачко седиште
• Наслон за рака напред и назад
• Светла за магла
• Борд компјутер
• Нови зимски гуми
Нема посетени огласи
Кон почеток