Македонски | Shqip | English |

MAZDA 5 2.0TDI 110HP 7 sedista

Оглас од претпријатие. Се продава од: AutoWelt.mk 11 фев. 13:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 12.290 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 600 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 120 000 - 129 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: Mazda
Модел: 5
Информации за возилото
ABS
Airbag
ESP
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник
Кожен Волан
Команди на Волан
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

https://autowelt.mk/cars/mazda-5-mazda-5-2-0tdi-11

Нема посетени огласи
Кон почеток