Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ C 200 CDI 122HP

Оглас од претпријатие. Се продава од: AutoWelt.mk 15 мај 14:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 8.460 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 900 ЕУР   4 400 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 350 000 - 399 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: C-класа / Mercedes-Benz
Модел: C 200
ABS
AIRBAG
ESP
ELEKTRICNI PROZORI
ELEKTRICNI RETROVIZORI
ELEKTRIKA NA SEDISTA
ALUMINIUMSKI BANDAZI
DVOZONSKI KLIMATRONIK
RADIO CD
NAVIGACIJA
TEMPOMAT

шифра: 626372
Нема посетени огласи
Кон почеток